advertise
ژ 1-34

نیاز به کار و شغل امری ست که در ذات انسان وجود دارد و نمی توان هیچ انسانی را تصور کرد بدون اینکه به کار یا شغلی مشغول باشد. موفقیت در کسب و کار نیز به عنوان یکی از عواملی ست که سبب رضایت بیشتر افراد از شغل شان می گردد. هلدینگ نگاه آریایی به مدیریت جناب آقای عبدلی در مسیر مشاوره کسب و کار در اصفهان و سایر شهر های کشور وارد عمل شده است تا بتواند راهی را ایجاد کند که افراد مختلف بتوانند موفقیت در کسب و کار را تجربه نمایند.

ژ 1-3

در دنیای امروزه تغییر و تحولات مداومی همراه با پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که کار و کسب ها با راه پیچیده ای برای رسیدن به اهداف خود روبه رو شوند. در چنین شرایطی ...

ژ 1-6

مسلما تا به حال در مورد باراریابی بسیار دیده و شنیده اید. بازاریابی عمری به قدر زندگی انسان در جامعه و داد و ستد برای پیشبرد امور خود دارد. بازاریابی را می توان اینگونه معنا کرد که فرآیندی که به واسطه آن شرکت‌ ها مشتری را درگیر می‌کنند و به ساخت روابط مستحکم با مشتری و آفرینش ارزش برای او در مقابل کسب ارزش از او می‌پردازند.

ژ 1-9

برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار و تجارت می بایست با تمامی مِتد روز آشنا بود. مسلما نمی توان انتظار دشت که یک فرد به عنوان مدیر سازمان تمامی تخصص های لازم در دنیا را داشته باشد. اینجا ست که این پرسش پیش می آید برای رسیدن به موفقیت و گسترش تجارت چه باید کرد. افرادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که در قامت یک مشاور ظاهر شده و به یاری مدیران و صاحبان کسب و کار می آیند.

ژ 1-12

ارتباط با مشتری برای تمامی شرکت ها و سازمان هایی که قصد دارند در دنیای کنونی در مسیر موفقیت قرار بگیرند به یک اصل اساسی بدل شده است. در نظر بگیرید چنانچه یک کارخانه با بالاترین کیفیت ممکن، محصولاتی را تهیه و روانه بازار کند ولی نتواند با مشتریان خود ارتباط بگیرد و یا اینکه مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل نکند عملا از بازار حذف خواهد شد.

ژ 1-15

بازاریابی تلفنی در حال حاضر به عنوان یکی از روش های مارکتینگ است که توجه زیادی به آن نی شود ولیکن روشی بسیار مؤثر به شمار می رود که می تواند متضمن پیشرفت یک شرکت در فروش محصولات و یا ارائه خدمات ش شود و سودآوری را حاصل آورد. بازاریابی تلفنی یا تله مارکتینگ (Telemarketing) دارای یکسری اصول است که با استفاده از این اصول می توان امیدوار بود به یک بازار موفق بدل شد.

ژ 1-18

تمامی مشاغلی که در دنیای امروز در بازار مشغول به ارائه محصول و یا خدمات هستند می بایست نقشه و برنامه ای داشته باشند که بتوان به آینده شان امیدوار بود. بازاریابی به عنوان یکی از خاص ترین و پرهیاهوترین مشاغلی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم نیز از این قاعده مستثنی نیست و به یک طرح و نقشه کلی نیاز دارد تا بتوان بیان کرد که آینده ای روشن را پیش روی فعالین این حوزه ترسیم خواهد کرد.

ژ 1-21

بازاریابی را می توان یکی از مهم ترین امور در بازرگانی و کسب و کار دانست که کمک بسیار زیادی به صاحبان مشاغل خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن به شناسایی بازار محصولات و خدمات شان دست یابند. شروع هر کاری مسلما نیاز به یک طرح و برناامه ریزی مشخص دارد تا بتوان امیدوار بود به آینده ای روشن برای کسب و کار مربوطه. در مورد بازاریابی نیز همین امر مصداق دارد.

ژ 1-24

اننسان در سرشت و ذات خود همواره تلاش دارد تا به بهترین ها دست یابد. موفقیت می تواند بهترین تجربه را برای هر فرد در طول زندگی اش به وجود آورد و شیرین ترین خاطرات همواره در مورد موفقیت هایی ست که در طول سالیان دراز برای شخص رخ می دهد. موفقیت و راه های رسیدن به موفقیت برای هر فرد می تواند کاملا شخصی باشند ولیکن یکسری اصول لایتغیر وجود دارند که نمی توان از آن ها عدول کرد.

ژ 1-27

زبان بدن یکی از مواردی ست که در بسیاری از اوقات می تواند به انسان کمک کند تا به ایجاد رابطه ای بهتر و پایدار تر نائل آید. به صورت تخصصی می توان گفت که زبان بدن Body Language مجموعه ای از رفتار های غیر کلامی و فیزیکی است که چهره، حرکات دست و پا ( هنگام نشستن، راه رفتن، خوابیدن) و حتی نوع حرکت و توجه با چشم خود را نمایان می کند.

ژ 1-30

برندینگ و بازاریابی هر دو توانسته اند در کسب و کار ها تحولی عظیم ایجاد کنند. اما تفاوت برندینگ و بازاریابی در چیست؟ مسلما این دو مقوله با هم دارای تفاوت هایی هستند که نمی توان به سادگی از آن ها عبور کرد. برای اینکه بدانید برندینگ و بازاریابی در کسب و کار چه نقشی ایفا می کنند و تفاوت برندینگ و بازاریابی در چیست با تیم هلدینگ نگاه آریایی همراه باشید.

ژ 1-33

در قرن بیستم ارزشمندترین دارایی یک شرکت، تجهیزات تولید محصولات ش بود. با این حال، ارزشمندترین دارایی یک مجموعه (تجاری یا غیرتجاری) در قرن بیست و یکم، متخصصان و خلاقیت شان می باشد. منابع انسانی، سرمایه اصلی سازمان ها می باشد و بسیاری از کارشناسان بر این امر تأکید دارند که منابع انسانی، ارزشمند و پر اهمیت می باشند برای شرکت ها.

ژ 1-38

فن بیان یک مهارت ضروری در زندگی همه ما می باشد ولی برخی از افراد با اهمیت آن آشنا نیستند. به همین خاطر گامی در جهت یادگیری و تقویت این مهارت برنمی دارند. اما مهم است که بدانید کسب این مهارت مختص افراد خاصی نیست، بلکه همه انسان ها برای برقراری ارتباط موثر با یکدیگر به گذراندن دوره فن بیان و سخنرانی نیاز دارند.

ژ 1-1

هر کسب و کاری برای شناساندن خود به مصرف کنندگان و باقی ماندن در ذهن مردم نیاز به یک برند دارند. برای همنی است که برند سازی برای بعضی از شرکت ها از اهمتی بسیار زیادی برخوردار است. اما ...

ژ 1-4

مسلما تا به حال تعاریف بسیار زیادی را در مورد بازاریابی شنیده اید. با شنیدن کلمه بازاریابی، افرادی در ذهن تداعی می شود که بدون رعایت خواست حقیقی انسان ها، سعی در ارائه محصولاتی دارند که نیاز چندانی به آن ها احساس نمی شود. البته پربیراه نیز نیست که این فکر در اذهان شما تداعی گردد.

ژ 1-7

در تعریفی کوتاه، بازاریابی به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که سازمان برای پیشبرد خرید و فروش محصولات یا خدمات به کار می‌گیرد و شامل فرایندهایی مانند تبلیغات، خرید، تحویل محصول به مشتری و … است. بنابراین بازاریابی شامل تمامی فعالیت‌هایی است که سازمان برای تبلیغ و فروش محصولات و خدمات به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد.

ژ 1-10

بی مقدمه و به صریح ترین شکل ممکن می توان گفت که اگر می خواهید در کسب و کار تان موفق بباشید باید از مشاوره کسب و کار بهره بگیرید. اما سؤال این است که مشاور کسب و کار کیست و چه خدماتی را ارائه می کند؟ این نکته بسیار اهمیت دارد که به استخدام درآرودن فردی به نام مشاور کسب و کار در بهبود عملکرد سازمان و رسیدن به موفقیت کمک شایان توجهی خواهد کرد.

ژ 1-13

بازاریابی تلفنی یا تله مارکتینگ (Telemarketing) یکی از بهترین روش های بازاریابی ست که می تواند در بازاریابی مستقیم نیز مورد استفاده قرار گیرد. در دنیای کنونی تامی شرکت ها، کارخانه ها، و سازمان ها به خوبی دریافته اند که بازاریابی می تواند برای رسیدن به موفقیت امری کاملا ضروری ست. بازاریابان نیز در حال حاضر از رضایت شغلی خود سخن به میان می آورند و از این وضعیت رضایت خاطر دارند.

ژ 1-16

برخی افراد معتفدند که بیزینس پلن یک امر مهم در راه اندازی یا گسترش کسب و کار به حساب نمی آید. دلیل این دیدگاه به نظریه برمی گردد که نشان می دهد بسیاری از مشاغل بدون توجه به نوشتن بیزینس پلن، موفق بوده اند. مسلما تا به حال این اتفاق رخ داده است و نمی توان کتمان کرد که بدون استراتژی و طرح تجاری نیز موفقیت حاصل آمده ولیکن بسیاری از افراد نیز بوده اند به دلیل عدم توجه به بیزینس پلن دچار شکست شده اند.

ژ 1-19

بیزینس پلن مناسب برای یک شرکت تجاری یا یک سازمان یکسری دستورالعمل را دارا ست که فرم و محتوای مخصوص به خود را دارد. برای اینکه با بیزینس پلن به خوبی آسنا شوید، سه بخش اصلی آن را برای شما تشریح خواهیم کرد. این سه بخش عبارتند از: مفهوم کسب و کار: در این بخش، شما باید در رابطه با ساختار کسب و کار، نحوه رسیدن به اهداف، و چشم انداز تان صحبت کنید. بازار: در بخش بازار، شما باید مشتریان بالقوه و گروه هدف تان را مشخص نمائید. باید در نظر داشته باشید که ...

ژ 1-22

در رابطه با تمامی اموری که انسان به صورت روزمره با آن ها سر و کار دارد می بایست یکسری عوامل را در نظر گرفت که سبب می شوند موفقیت یا عدم موفقیت را حاصل آورند. مسلما رسیدن به موفقیت در کسب و کار یکی از اصلی ترین و بدیهی ترین خواسته هایی ست که هر فرد به هنگام راه اندازی کسب و کار در ذهن خود دارد.

ژ 1-25

ارتباط انسان ها سنگ بنای جامعه انسانی است و بدون آن هرگز فرهنگ به عنوان خصیصه جامعه انسانی پدید نمی آمد. از جانب دیگر گسترش ارتباطات الکترونیک جامعه جدید را چنان از جوامع پیشین متمایز ساخته است که برخی عصر نو را عصر ارتباطات می خوانند. برخورداری از مهارت‌های اجتماعی مناسب به افراد کمک می‌ کند تا در روابط خود اضطراب و نگرانی کم‌ تری را تجربه کنند و همچنین عملکرد بهتری در این ارتباطات داشته باشند.

ژ 1-28

اهمیت برندسازی و تجارت در دنیای امروز تا جایی است که بدون آن نمی توان به فروش و موفقیت در بازار کسب و کار دست یافت. امروزه شرکت های مختلف با شناخت و آشنایی با اهمیت و ارزش برندسازی به دنبال انجام این امر می باشند و در نتیجه شرکت هایی که به این امر اهمیت نمی دهند نمی توانند ماندگار شده و پس از مدتی در بازار و تجرت حذف خواهند شد.

ژ 1-31

هر سیستم و سازمان برای پیشبرد امور خود به افرادی خلاق، متعهد، سخت کوش، و با انگیزه نیاز دارد تا به بهترین شکل ممکن در حوزه کاری خود به موفقیت دست یابد. منابع انسانی در یک سازمان می توانند تضمین کننده آینده ای روشن برای سیستم به شمار می روند. منابع انسانی از سرمایه های اصلی یک شرکت به شمار می آیند. برای تعریف منابع انسانی به صورت دقیق می توان جملاتی را بیان کرد.

ژ 1-35

انسان دارای نیاز های فراوانی ست. انسان این موجود بی مانند که خالق هستی به وی بالید به هنگامه ای که دست به کار خلق ش شد. انسان نزد خداوند جایگاهی بس عظیم و منحصربفرد دارد. آدمی، خسته و تنها و اندیشناک بر سر سنگی نشسته بود و در این فکر بود به چه صورت می تواند روز خود را دریابد و به انتهایی ترین نقطه جهان در رسد با شادی و آسایش فراوان.

ژ 1-2

استراتژی بازاریابی فرآیندی است که به وسیله آن کسب و کار ها برای ارتقا محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. در ابتدا نیاز است که با تعریف کلی این فرآیند آشنا شویم.

ژ 1-5

فرآیند کلی بازاریابی را می توان اینگونه مشاهده و بیان کرد که بازاریابی از بازار استارت می خورد و در مرحله بعد می بایست به درک نیاز مشتری توجه نمود و برای مرتفع کردن نیاز های های راهکارهایی را در ذهن آورد. گام بعدی این است که تبلیغات را در ستور کار قرار داد تا مشتریان بتوانند شما را به عنوان یک فروشنده و یا ارائه دهنده خدمات بشناسند.

ژ 1-8

تخصص در تمامی زمینه ها برای انسان در دنیای امروز در تمامی زمینه ها ابدا امکانپذیر نیست. از طرفی نیز نمی توان در مسیر پیشرفت قرار گرفت بدون اینکه تخصص لازم را داشت. اینجا ست که مشاوره گرفتن و اهمیت مشاورت خودنمایی می کند. تممی کسانی که به کسب و کار خود اهمیت می دهند به خوبی می دانند که نیاز است تا از سایر رقبا پیشی گرفت تا سرآمد شد در راهی که در آن گام گذاشته اند.

ژ 1-11

راه اندازی کسب و کار از یک جهت و گسترده کردن آن از جمله مواردی ست که همواره دهن جوانان تازه کار و مدیران باتجربه را به خود مشغول کرده است. مسلما نحوه راه اندازی کسب و کار موفق از نمونه چالش هایی ست که جوانان را در سراسر دنیا درگیر می کند. رؤیای راه اندازی کسب و کار بسیار وسوسه انگیز می باشد ولیکن دلیل برای موفقیت نخواهد بود.

ژ 1-14

موفقیت هر شرکت و یا سازمان برای رسیدن به مشتریان بیشتر و در پی آن دستیابی به درآمد روزافزون نیاز به انجام یکسری امور دارد که بتوان با اتکا به آن ها در مسیر پیشرفت قرار گرفت. بازاریابی حرفه ای را امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین کارهایی در نظر می گیرند که متضمن کسب موفقیت در بازار کسب و کار می باشد.

ژ 1-17

بسیاری از مشاوران کسب و کار به هنگامی که کسی برای مشاوره به آن ها مراجعه می کند به وی پیشنهاد می کنند تا طرح تجاری یا بیزینس پلن خود را طراحی و برنامه ریزی کند. طرح تجاری چیست؟ طرح تجاری به مدیران کسب و کار این کمک را می کند تا ایشان بتوانند برای نیل به اهداف شان، دیدگاهی روشن را در اختیار داشته باشند که تمامی مراحل راه اندازی سازمان را برای ایشان پیش طراحی می نماید.

ژ 1-20

تصور اینکه یک کسب و کار را راه اندازی نمود بدون آن که دارای طرح یا پلن باشد بسیار دور از ذهن و غیرمنطقی ست. در مورد بازاریابی بسیار سخن گفته شده است امروزه نیاز به بازاریابی در مشاغل به خوبی نمود پیدا کرده است و انواع بازاریابی تلفنی و بازاریابی حضوری در دستور کار بسیاری از صاحبان مشاغل قرار گرفته است. بازاریابی نیاز به برنامه ریزی خاص خود دارد و باید یک طرح بازاریابی یا مارکتینگ پلن در دست باشد تا بهترین نتایج را حاصل آورد.

ژ 1-23

انسان ها از ابتدای تاریخ در این فکر بوده اند تا بتوانند خود را برتر از دیگر موجودات قرار دهند و در این راه از این تلاشی فروگذار نکرده اند. رسیدن به موفقیت را می توان در سرشت انسان جستجو کرد و یافت. موفقیت می توان چونان احساسی خوشایند در انسان به وجود آورد که با هیچ چیز قابل قیاس نخواهد بود. موفقیت در زندگی از اولین و مهم ترین خواسته های هر فرد به شمار می رود.

ژ 1-26

مذاکره کردن نیاز به یکسری پیش نیاز هایی ست که به بهترین شکل ممکن نتیجه موردنظر حاصل شود. نیاز به مذاکره در تجارت، امری ست که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. بسیاری از بازاریابان به خوبی از فنون زبان بدن Body Language استفاده می کنند و نتایجی را به بار می آورند که سود بخش است و سبب ارتقاء سطح شغلی شان می باشد.

ژ 1-29

مسما تمامی افرادی که به یک کسب و کار ورود کرده اند و از این راه ارتزاق می کنند به خوبی با مفاهیم کسب و کار خود و مؤلفه هایی که می توانند تجارت شان را به درستی پیش ببرند آشنا هستند. آشنا بودن به فنون هر کسب و کار از بدیهیاتی ست که البته در جایگاه خود ارزشمند است و سبب می شود تا یک کسب و کار نسبت به کسب و کاری دیگر دارای مشتریان بیشتری باشد و موففقیت بیشتری را تجربه کند.

ژ 1-32

تا اوایل قرن بیستم، جایگزین کردن افراد به سادگی جایگزین کردن ماشین آلات و تجهیزات بود. اما در عصر اطلاعات و ظهور و گسترش اقتصاد مبتنی بر دانش، افراد منشاء مزیت رقابتی پایدار برای سازمان ها بوده و جایگزین کردن آنها به راحتی امکانپذیر نخواهد بود. از طرفی سازمان کاری فراتر از قابلیت و توانمندی کارکنان شان نمی تواند انجام دهد.

ژ 1-37

رفتار سازمانی به مطالعه ی رفتار و عملکرد انسان ها و فعالیت های فردی و گروهی شان در محیط کار می پردازد. به عبارت دیگر در تعریف این رشته می توان گفت رفتار سازمانی در حقیقت شیوه تعامل افراد در درون یک سازمان را مورد بررسی و کنکاش قرار می دهد.