advertise
  • info اصفهان - خیابان میر - کوچه ۲۶ - مجموعه نگاه کویر
اصغر عبدلی

تله مارکتینگ

بازیابی تلفنی یاتله مارکتینگ از جمله مهم ترین بخش های کسب و کار می باشد. از تله مارکتینگ برای رهبری  استفاده می شود. زمانی که شما می خواهید شرکت خود را گسترش دهید و با مشتریان خود در ارتباط باشید از این نوع دوره کسب کار که برای ارتباط با مشتری است استفاده می کنید. اگر بخواهیم تله مارکتینگ را به طور خلاصه تعریف کنم یک شیوه بازاریابی مستقیم می باشد که دو طرف مقابل مشتری و فروشنده با استفاده از تماس تلفنی ارتباط برقرار می کنند. مشتری با ارائه توضیحات لازم درباره محصول و یا خدماتی که می خواهد ارائه دهند تقاضای مشتری را برای خرید جلب می کند. امروزه به دلیل پیشرفت تکونولوژی می توان چهره به چهره با مشتریان ارتباط برقرار کنند. در ادامه با انواع روش های تله مارکتینگ آشنا خواهید، اگر متوجه مبحث و چگونگی به کار گیر یاین ترفند نشدید می توانید با کلیک بر روی ثبت درخواست با اصغر عبدلی ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را برطرف کنید.

روش های بازاریابی

ترفند تله مارکتینگ

ترفند تله مارکتینگ

اگر بخواهید تله مارکتینگ را در دوره های کسب وکار خود ایجاد کنید باید طزر استفاده درست و نکته های آن را در کاری که می خواهید انجام دهید به طور منظم و دقیق انجام بدهید. کلید موفقیت در استفاده از تله مارکتینگ داشتن فهرست های مناسب در نوشته های کوتاه و نزدیک به هدفتان تهیه کنید، وقتی اغلب عادت همیشگی برای خودتان داشته باشید که یک لیست بلند و طولانی از سوالات و پاسخ برای تحلیل نیاز های خود تهیه کنید. برای اینکار ابتدا پیشنهاد های خود را مطرح کنید و در صورت نیاز به ایرادات آن رسیدگی کنید. اصغر عبدلی با مشاوره و تجربه که در اختیار شما قرار می دهد می توانید بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد، در این قسمت به شما آموزش می دهم که چگونه باچند ترفند ساده می توانید از طریق تله مارکتینگ به اوج فروش خود برسید.

خاتمه دادن تماس های بازاریابی

شما با نکاتی که باید در تله مارکتینگ انجام بدهید آشنا شدید، با استفاده از نکات می توانید به بالاترین فروش خود در تله مارکتینگ برسید ولی با بکارگیری درست این نکات همراه با اصغر عبدلی. با ید این نکته را همیشه در ذهن داشته باشید که در هنگام خداحافظی چه نکات جملاتی را رعایت کنید. اصولا بسیاری از افراد هستند که فروش خود را ثبت می کنند ولی در چند نکته اشتباه در هنگام صحبت های پایانی معامله آن ها بهم می خورد. اگر برای شما این اتفاق افتاده است به چند نکته در قست پایین توجه داشته باشید. اصغر عبدلی با مشاوره و استراژی که در کار خود دارد توانسته بهترین ها برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. با مشاوره های اصغر عبدلی می توانید در صورت ثبت درخواست مشتری، مشتری که مایلبه خرید نیست را هم ترغیب به خرید و ارائه خدمات خود به کنید. با ثبت درخواست خود با ما همراه باشید تا بهترین ها برای شما رقم بخورد. 

همان طور که اجزای فعالیت های خود را کنار هم قرار می دهید (هرگز قانون مهم و بنیادی بازاریابی مستقیم را فراموش نکنید، یک فهرست مناسب تهیه کنید)، این را به یاد داشته باشید، نوشته ها را کوتاه و نزدیک به هدف تهیه کنید.

برای بازاریابانی که دارای تجربه بازاریابی تلفنی از دهه های قبل هستند، وقتی اغلب طبق عادت همیشگی یک لیست بلند و طولانی از سوالات و پاسخ ها را به منظور تحلیل نیازها تهیه می کنند، بسیار دشوار است (چرا که این امر موجب می شود شخص مخاطب در حالت تدافعی قرار گیرد.) بهتر است در ذهن خود از انتها شروع کنید. ابتدا پیشنهاد خود را مطرح کرده و در صورت نیاز بعد از آن به ایرادات مطرح شده رسیدگی نماید. شما می توانید برای چگونگی درست استفاده کردن و ارائه روش های تله مارکتینگ با مشاوره کسب و کار اصغر عبدلی همرا باشید، تا تجربه چندین ساله را در خدمت شما عزیزان قرار بدهد. 

فرم ثبت درخواست


اصغر عبدلی اصغر عبدلی
اصغر عبدلی