اصول و فنون مذاکره

مشاوره کسب و کار از نکات مهم و از جمله مهمترین انتخاب برای پیشرفت کاری می باشد، انتخاب بهترین مشاوره در کاریابی به شما کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و کسب بهترین تجربه ها چه راهی بهترین انتخاب باشد. از جمله این مشاوره کسب و کار را می توان به اصغر عبدلی اشاره کرد، اصغر عبدلی توانسته با رزمه کاری که در اختیار دارد مشاوره های هدفمندی در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. اگر شما هم به دنبال بهترین مشاوره برای کاریابی خود می باشید اصغر عبدلی را به شما معرفی می کنم تا عرض چند مدت کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید. در ادامه با چند مرحله اصول و فنون مذاکره آشنا خواهید شد که می توان در کسب و کار شما تاثیر فروانی قرار بدهد. 

اصغر عبدلی

تعریف مذاکره

در تعریف کلی مذاکره فرآیندی است که دو طرف مذاکره درگیر این نوع مذاکره می شوند، اصولا ما در رابطه های زندگی چه شخصی و چه محیط کسب و کار در حال مذاکره هستیم. هدف مذاکره بنا به مذاکره که در بین اشخاص است متفاوت می باشد ولی در اصل هدف دستیابی به یک درک مشترک و رفع نقاط اختلاف برای نتیجه ای رضایت بخش برای تمامی افراد مذاکره انجام می شود. مذاکره ابزاری است که به ما کمک می کند به خواسته خود و طرف مقابل دست پیدا کنیم. مذاکره همانند اهرم می باشد که تفاوت نظرهای دیگران را رفع کنیم و ارتباط بهتری داشته باشیم، در اصل مذاکره کمک می کند تا زندگی و کسب وکار موفق تر داشته باشیم.


اصول مذاکره

مذاکره را نمی توان یک قوانین مطلق دانست در برخی از موارد در مذاکره با حرف زدن امتیاز گرفته می شود این در حالی است که سکوت هم می تواند ابزاری برای امتیاز گرفتن می باشد. از دیگر اصول مذاکره به جای اینکه حرف بزنید سوال بپرسید. واقعیت این است که بسیاری از ما آنقدر که برای حرف زدن وقت می گذاریم انرژی برای گوش دادن نمی گذاریم. کسی که می خواهد شنونده خوبی باشد باید روی خود تمرکز داشته باشد وو ذهن خود را متمرکز کنید. یک مذاکره کننده حرفه ای برخی از لوازم ضروری را همیشه همرا خود دارد و تا وقوع اتفاقات از آن ها استفاده کند. نوع پوشش در اصول مذاکره امر ی مهم است که در مذاکرات مختلف از رنگ های مختلفی می توان استفاده کرد . نحوه دست دادن یک یاز ویژگی های مهم در ارتباط اولیه با طرف مقابل می باشد دست دادن شما نباید شل باشد زیرا باعث نشان دادن بی علاقگی و بی ارادگی به حساب می آید در مقابل هم نباید آنقدر محکم دست داد که ایجاد درد باشد و باید مواظب دست مخالف خود باشید. ضبط مذاکرات بصورت معمول نیست پس از گذاشتن ضبط کردن سخنان توسط کیف و موبایل و غیره بر روی میز خودداری کنید.

اصغر عبدلی

اصغر عبدلی

اصول و تکنیک مذاکره تجاری

در مذاکره تجاری چند نکته قابل توجیه می باشد از نکته قابل توجه خوب شنیدن می باشد. در ابتدا باید نظرات و پیشنهادات طرف مقابلتان در مذاکره تجاری شنونده خوبی باشید. از جمله ویژگی های خوب شنیدن نظرات و انتظارات طرف مقابلتان را درک می کنید و ارائه مفید تری نسبت به طرف مقابل خواهید داشت. در مذاکره های تجاری مکانی که انتخاب می کنید برای مشاوره بسیار مهم می باشد شاید در نظر اول قابل اهمیت نباشد ولی چشم انداز و نوری که برای مذاکره انتخاب می کنید مهم می باشد. از جمله مهم ترین فاکتور برای جلسات می باشد زمان بندی می باشد زمان بندی باعث می شود که به صورت کلی سوال ها پرسیده شود و مطالب خود را به صورت کامل ارائه دهید. برای شروع مذاکره تجاری بهتر است قبل از شروع مذاکره را آماده و مرور کنید.


کاربرد هوش مصنوعی

کاربرد هوش مصنوعی استعداد عاطفی می باشد که چگونگی مهارت به بهترین نحو را استفاده می کند و کمک می کند تا عقل در مسیری درست بکار گرفته شود. خودآگاهی از جمله قدرت تنظیم احساسات که متکی بر خود می باشد. همدلی یکی از مهارت های مردمی می باشد. مدیرانی که از همدلی های بالایی برخوردار هستند که به نشانه های اجتماعی و نیاز و خواسته های مشتری توجه بیشتری نشان می دهد.

اصغر عبدلی

در این قسمت با مواردی که شما را با اصول و فنون مذاکره راهنمایی می کند آشنا شدید. در این باره می توانید با در خواست مشاوره اصغر عبدلی کسب و کار خود را رونق دهید و به مراحل و درآمد نهایی خود برسید، از نکات مهمی که اصغر عبدلی دارا می باشد در چند ماه و مدت کوتاه تری شما شاهد پیشرفت کاریتان خواهد بود. اگر دوست دارید کسب و کار خود از این که هستید بالا تر بروید می توانید با لینک زیر در خواست مشاوره بدهید. 

فرم ثبت درخواست


اصغر عبدلی اصغر عبدلی
اصغر عبدلی