advertise
  • info اصفهان - خیابان میر - کوچه ۲۶ - مجموعه نگاه کویر

امضاء شناسی

شخصیت شناسی از روی امضاء

آیا تا به حال به امضاء کردن خود و دیگران دقت کردین؟ تا حالا به این فکر کردی که میتونی از روی امضاء کردن شخصیت شناسی کنی! یکی از عوامل شخصیت شناسی را می توان از طرز امضاء کردن فهمید. اصولا بسیاری از ایرانی ها از امضاء هایی که به صورت دوار و به حالت عقربه های ساعت می باشد، امضاء می کنند در ادامه با این نوع شخصیت افراد آشنا می شویم. 

تحلیل امضاء شناسی

اصولا افراد آنچه که در درونشان  است را در امضاء کردن نمی توانند پنهان کند. در این مقاله با چند تا از فوت و فن های که شخصیت شناسی امضاء آشنا می شوید، با مطالعه و تحقیق بیشتر هم می توانید نتایج بیشتری را حاصل کنید تا از شخصیت شناسی طرف خود اطلاع کسب کنید. سعی کنید برای داشتن امضاء طرف مقابلتان برگه ای به او بدهید و یک یادداشت کوچک برای شما بنویسد و در پایان امضاء کند. در ادامه با چند نمونه از امضاء آشنا می شوید که می توانید تشخیص دهید چه نوع افرادی هستند.

امضاء افراد جدی

آدم‌هایی که هنگام امضا کردن، خودکار را روی کاغذ فشار می‌دهند، اغلب افراد جدی و منظمی هستند. اگر کاری را به آنها سپرده‌اید، نیازی نیست که نگران انجام شدنش باشید، چون نظم آنها نگرانی شما را برطرف می‌کند اما باید بدانید که این افراد استرس زیادی دارند و احتمال دارد از ضربه‌ای یا سختی‌ای که در کودکی خورده‌اند، آسیب دیده باشند.

امضاء افراد مغرور

آدم‌هایی که به‌جای امضا کردن، نام خود را می‌نویسند، خود را فردی باارزش می‌دانند و به توانایی‌هایشان ایمان دارند. آنها دوست دارند نامشان را در همه جا مطرح کنند و آنقدر خود را مطرح و توانمند می‌دانند که ممکن است گاهی مغرور و خودخواه جلوه کنند. این افراد تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا در موقعیت‌های شایسته‌ای قرار بگیرند و از این راه احساس غرور‌شان را ارضا کنند.

امضاء افراد لجباز

اما اگر طرف مقابل‌تان در امضایش از خطوط عمودی استفاده می‌کند، باید بدانید با فردی لجباز روبه‌رو هستید که معمولا هر کاری که بخواهد، انجام می‌دهد، چراکه این افراد، معمولا روی تصمیم‌ها و کارهایی که می‌خواهند انجام دهند، پافشاری می‌کنند. البته این خصلت آنها همیشه هم بد نیست، چون برای رسیدن به چیزی که می‌خواهند تلاش و پافشاری می‌کنند، اگر شما هم آدم لجبازی هستید، ‌احتمالا آسان با چنین فردی کنار نمی‌آیید.

در قسمت بالا توسط طرز امضاء کردن با چگونگی شخصیت درونی افراد آشنا شدید. اصولا مشاوران دارای هوش و استعداد بالایی می باشند که می توانند با استفاده از ترفند های متفاوت شخصیت شناسی بکنند، اصغر عبدلی جزو مشاورانی می باشد که می توانید در این مسیر از او همکاری های لازم را انجام دهید. یکی از راه های تقویت کردن کسب و کار شناختن طرف مقابل و یا حتی مشتری می باشد که از این طریق به آسانی میتوانید با او ارتباط برقرار کنید، از این جهت اصغر عبدلی با سابقه و مهاری که در کار خود دارد می تواند در این راه به شما یاری برساند. شما با استفاده از لینک درخواست زیر می توانید ثبت درخواست کنید. در ادامه با استفاده از چگونگی امضاء کردن بدانید طرف مقابل دارای چه شخصیتی می باشد. اگر این اطلاعات را داشته باشید فضای صمیمی تری را می توانید بوجود بیاورید که تاثیر زیادی روی کار شما می گذارد. 

ترجمه کردن امضاء

زاویه امضاء کردن

امضاء به سمت بالا: سیر صعودی می باشد؛ نشانه جاه طلبی، خوش بینی، خلاقیت و سرزندگی 
امضاء به سمت پایین: سیر نزولی دارد؛ نشانه بدبیانه، در حال مبارزه با شرایط موجود
امضاء به سمت راست و مستقیم: حالتی خنثی دارد؛ نشانه تعادل، کنترل، خودکفا و سازمان یافته

اندازه امضاء کردن

اندازه امضاء با احساس درونی رابطه مستقیمی وجود دارد. 
برای مدیران و شرکت ها: هر چه بزگتر تمایل به مالی زیاد و هرچه کوچکتر استرس بیشتر.
برای افراد: هرچه بزرگتر دارای اعتماد به نفس و کوچکتر خجالتی.

خوانایی امضاء

اگر امضاء کردن شما به صورت نامشخص می باشد شما تمایل دارید خودتان در مورد آن صحبت کنید.
ولی اگر امضاء شما واضح باشد نشانه شفافیت و ذهنن باز شما می باشد.

محل امضاء کردن

امضاء در سمت راست: شما یک فرد پیشرو هستید.
امضاء در مرکز صفحه: نیاز به جلب توجه و کانون توجه هستید.
امضاء در بالا صفحه: سیر صعودی و بیانگر خلاقیت می باشید. 

استایل امضاء کردن

امضاء به صورت پیچیده و ترکیبی: نشانه خلاقیت، شور، توجه افراد بالا می باشد
خط مستقیم در انتها امضاء: نشانه حساس بودن، زودرنج می باشد
خط در بالا امضاء: نشانه پیشرفت های بزرگ و بلند پرواز می باشد
خط در پایین امضاء: نشانه خودخواه، حساس، نیاز به شناخت می باشد. 

امضاء شناسی با اصغر عبدلی

در شخصیت شناسی راه های زیادی وجود دارد که باید در هر کار و شغلی که دارید اطلاع داشته باشید، مخصوصا افرادی که مستقیم با مشتری خود در ارتباط می باشد. اصولا مدیران باید بدانند کسانی را استخدام می کنند یا با آن ها همکاری می کند دارای چه نوع اخلاق و رفتاری می باشند. آیا شرایط کاری و استخدامی را دارند یا خیر؟ اصغر عبدلی با مشاوره های فراوان خود توانسته رضایت تمامی افرادی را به این ویژگی نیاز داشته اند جلب کند. اگر شما هم فکر می کنید به این ویژگی ها و اطلاعات عمومی که می توانید شخصیت شناسی کنید، نیاز دارید از طریق لینک زیر می توانید ثبت درخواست کنید و در زمان کوتاه جواب گوی شما دوستان عزیز می باشند. 

فرم ثبت درخواست


اصغر عبدلی اصغر عبدلی
اصغر عبدلی